Współpraca

Od czterech lat pracuje jako dietetyk kliniczny, psychodietetyk i trener personalny. Jestem także copywriterem medycznym, szkoleniowcem oraz fotografem kulinarnym.

Za rzetelne wykonywanie swojej pracy oraz dobre opinie od klientów zdobyłam kilka wyróżnień i nagród. Otrzymałam także pozytywne referencje od swoich partnerów biznesowych. Stawiam na stały rozwój i ciągle poszukuje nowych wyzwań zawodowych, dlatego jestem otwarta na współpracę. Oto co mogę zaoferować.

Dietetyka


Skutecznie pomagam moim pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie stanu zdrowia, oraz komfortu ich życia. W pracy z pacjentem szczególny nacisk kładę na edukację żywieniową i zdrowotną. Specjalizuję się w kompleksowej dieto terapii chorób nerek, psychodietetyce oraz diet coachingu. 
Zostałam doceniona przez pacjentów i zajęłam III miejsce w kategorii Dietetyk Medyczny Roku w plebiscycie Hipokrates Pomorza 2019 oraz zdobyłam kilka innych wyróżnień. 

Zapraszam na konsultacje dietetyczną online oraz do wykupienia indywidualnego planu żywienia.
W celu zarezerwowania miejsca na konsultacje/jadłospis proszę o wiadomość na adres e-mail: przystanzdrowegozycia@gmail.com.


Copywriting


Jestem copywriterem ze specjalnością medyczną. 
Piszę teksty na temat medycyny/farmacji/dietetyki/prawa medycznego i żywnościowego, a także innych medycznych (oraz około medycznych) zagadnień.

Dobrze się czuje w takich tematach jak:

  • dietetyka
  • fitoterapia
  • farmacja
  • psychologia i psychiatria
  • uzależnienia
  • opisy badań laboratoryjnych i diagnostycznych
  • medycyna naturalna
  • prawo medyczne i żywnościowe.

Jednak bardzo chętnie podejmę się różnych zleceń z zakresu medycyny i zdrowia.

Prowadzę własne portale o zdrowiu oraz współpracuje z serwisami internetowymi i czasopismami poprzez pisanie tekstów medycznych. Jestem osobą dokładną, obowiązkową, dotrzymuje umówionych terminów i zawsze wykonuję swoją pracę z najwyższą starannością. 
Moje artykuły są oparte o wiarygodne źródła i o wyniki najnowszych badań naukowych. Ciągle dokształcam się poprzez czytanie literatury zawodowej i udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.


Partnerzy:


POBIERZ MAGAZYN


Znajdziesz mnie tutaj