Współpraca

Od trzech lat pracuje jako dietetyk kliniczny, psychodietetyk i trener personalny. Jestem także copywriterem medycznym, szkoleniowcem oraz (początkującym) fotografem kulinarnym.

Za rzetelne wykonywanie swojej pracy oraz dobre opinie od klientów zdobyłam kilka wyróżnień i nagród. Otrzymałam także pozytywne referencje od swoich partnerów biznesowych.
Stawiam na stały rozwój i ciągle poszukuje nowych wyzwań zawodowych, dlatego jestem otwarta na współpracę. Oto co mogę zaoferować.


Dietetyka

Skutecznie pomagam moim pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie stanu zdrowia, oraz komfortu ich życia. 
W pracy z pacjentem szczególny nacisk kładę na edukację żywieniową i zdrowotną. Specjalizuję się w kompleksowej dieto terapii chorób nerek, psychodietetyce, diet coachingu oraz żywieniu w onkologii. 
Zostałam doceniona przez pacjentów i zajęłam III miejsce w kategorii Dietetyk Medyczny Roku w plebiscycie Hipokrates Pomorza 2019 oraz zdobyłam kilka innych wyróżnień. 

Zapraszam na konsultacje dietetyczną w gabinecie stacjonarnym lub online oraz do wykupienia indywidualnego planu żywienia.
W celu zarezerwowania miejsca na konsultacje/jadłospis proszę o wiadomość na adres e-mail: przystanzdrowegozycia@gmail.com.

WAŻNE!! Ze względów epidemiologicznych konsultacje stacjonarne są niedostępne do odwołania. Zapraszam na konsultacje online.


Copywriting

Jestem copywriterem ze specjalnością medyczną. 
Piszę teksty na temat medycyny/farmacji/dietetyki/prawa medycznego i żywnościowego, a także innych medycznych (oraz około medycznych) zagadnień.

Dobrze się czuje w takich tematach jak:

- dietetyka (oprócz dietetyki dziecięcej)
- fitoterapia
- farmacja
- psychologia i psychiatria
- uzależnienia
- opisy badań laboratoryjnych i diagnostycznych
- medycyna naturalna
- prawo medyczne i żywnościowe.

Jednak bardzo chętnie podejmę się różnych zleceń z zakresu medycyny i zdrowia.

Prowadzę bloga oraz współpracuje z serwisami internetowymi i czasopismami poprzez pisanie tekstów medycznych. Jestem osobą dokładną, obowiązkową, dotrzymuje umówionych terminów i zawsze wykonuję swoją pracę z najwyższą starannością. 
Moje artykuły są oparte o wiarygodne źródła i o wyniki najnowszych badań naukowych. Ciągle dokształcam się poprzez czytanie literatury zawodowej i udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.


Szkolenia e-learning, edukacje żywieniowe i zdrowotne, wypowiedzi eksperckie

Tworzę szkolenia e-learning o tematyce dietetycznej, zdrowotnej, psychologicznej i prawnej.
 
Bardzo chętnie podejmę współpracę jako edukator żywieniowy i zdrowotny w placówkach ochrony zdrowia, siłowniach, klubach fitness itp.

Udzielam wypowiedzi eksperckich na temat zdrowia i dietetyki dla telewizji, gazet, czasopism oraz innych mediów.

W celu omówienia szczegółów proszę o kontakt. 

Przykładowe realizacje znajdują się w zakładce "Portfolio". Wycena, jest indywidualna w zależności do rodzaju zlecenia.


Partnerzy:

POBIERZ MAGAZYN