O mnie


Nazywam się Katarzyna Boczar

Jestem technikiem farmaceutycznym, specjalistą dietetyki, copywriterem medycznym oraz początkującym fotografem kulinarnym.
Posiadam certyfikaty ukończenia kursów z zakresu: dietoterapii, bezpieczeństwa żywności, rekreacji ruchowej, promocji zdrowia oraz psychologii.


Jak pracuje jako dietetyk?


Dietetyka od zawsze była moją pasją. Moja praca opiera się na bardzo indywidualnym i holistycznym podejściu do każdego Pacjenta. Każdy jadłospis, zalecenia żywieniowe są dostosowane do danej osoby, jej chorób, stylu życia oraz osobistych preferencji.
Uważam, że diety typu 1000 kcal dają krótkotrwały efekt i najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych, aby rezultaty były trwałe, a Pacjent czuł się dobrze. Podopieczni nie dostają ode mnie worka suplementów, stosuje je tylko w przypadku poważnych niedoborów potwierdzonych wynikami badań.


Copywriting medyczny to moja druga miłość


Oprócz pracy z pacjentami zajmuję się także pisaniem artykułów o tematyce dietetycznej i zdrowotnej. Publikuje dla różnych portali internetowych oraz czasopism. Wszystkie moje artykuły są dostępne w portfolio.
Tworzę również szkolenia e-learning i e-booki.
Jestem redaktorem naczelnym portalu Miejsce pełne zdrowia (prowadzonego hobbystycznie i w wolnym czasie).

Fotografia kulinarna - pasja, którą odkryłam niedawno, ale już podbiła moje serce!


Od kilku miesięcy zajmuję się fotografią kulinarną. Na razie bardziej hobbystycznie niż zawodowo, ale z biegiem czasu planuje to zmienić. Ciągle uczę się podstaw fotografii i tego jak w odpowiedni sposób udekorować potrawę, aby na zdjęciach wyszła pięknie i naturalnie. 
Swoje zdjęcia pokazuje w zakładce Fotografia kulinarna oraz na Instagramowym koncie Dietetyk fotografuje.


Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej?


Znajdziesz mnie tutaj